Soutěž hasičských přípravek Český Brod

SDH Nové Jirny » Činnost dětí » Soutěž hasičských přípravek Český Brod

7.10.2022, Admin

Po prázdninové pauze jsme se sešli v neděli 4. 9. 2022 na soutěž v požárních útocích hasičských přípravek. Tentokrát jsme přihlásili dvě družstva A a B a odjeli na fotbalové hřiště do Českého Brodu. Účast družstev byla veliká a celé slunečné dopoledne jsme si společně užili. Organizátorům této soutěže patří velké poděkování za super akci. Děkujeme rodičům za podporu a pomoc na soutěži.

Útoky se oběma družstvům povedly, ale tentokrát to na medailové umístění nestačilo. Družstvo A se umístilo na 7. místě a družstvo B na místě 6. Někteří se z prvního neúspěchu neubránili slzičkám, ale pochvalu od vedoucích si zasloužili všichni.


 

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený