Sbor

Vítejte na oficiálních stránkách Sboru dobrovolných hasičů Nové Jirny. Na těchto stránkách najdete informace o historii i současnosti našeho sboru, o akcích, které sbor pořádá, o činnosti výjezdové jednotky, o jejích členech, technice a o činnosti mladých hasičů.

Zřizovatelem výjezdové jednotky je obec Jirny. Obec Jirny s částí Nové Jirny leží na silnici spojující města Brandýs nad Labem -Stará Boleslav a Úvaly, při dálnici D11 z Prahy na Hradec Králové a při cestě z Prahy - Horní Počernice na Poděbrady. Obec se skládá ze dvou místních částí, Jiren a Nových Jiren, které jsou od sebe vzdáleny 1,5 km. Obec je plně občansky vybavená, díky dlouhé historii v ní lze nalézt významné památky, vyvíjí v ní činnost řada sdružení a spolků. 

Náš sbor je členem hasičů Čech, Moravy a Slezska a Okresního sdružení hasičů Praha – východ. V rámci okresního sdružení patří k okrsku č. 6. Novojirenská jednota k 31.12. 2018 čítala 84 členů, z toho 38 mužů, 18 žen a 28 mladých hasičů. 
Výbor našeho sboru pracuje v osmičlenném složení a pravidelně se schází. Kromě výborových schůzí se pravidelně scházíme každý měsíc na členských schůzích. 

Složení zvoleného výboru Sboru dobrovolných hasičů  Nové Jirny

Starosta: Novotný Milan
Náměstek starosty: Klenka Tomáš
Velitel: Hrubant Petr
Jednatel: Hrubantová Marcela
Vedoucí mládeže: Siekel Jan
Strojník: Vlastník Roman
Referent MTZ: Pleyel Jaroslav
Člen výboru: Sobota Richard, Hrubant Milan
Předseda KRR: Strejcová Miroslava
Člen KRR: Prokeš Miroslav, Vlastníková Jiřina


Nepřihlášený