Soutěžní sezóna 2021/2022

SDH Nové Jirny » Činnost dětí » Soutěžní sezóna 2021/2022

7.10.2022, Admin

Právě jsme posledními závody v požárním sportu zakončili letošní sportovní sezónu. S dětmi jsme se od května do října zúčastnili soutěží, pořádaných především Podlipanskou ligou, z.s., jejíž jsme součástí.

V sobotu 8.5.2022 jsme jeli v rámci výše zmíněné Podlipanské ligy na první soutěž do Kšel pouze s družstvem mladších žáků. Ti s časem 39,14s obsadili 11. místo.

Další soutěž se konala 14.5.2022 v Ratenicích. Tam jsme se vydali s jedním družstvem mladších a dvěma družstvy starších žáků a jedním družstvem dorostu. Obsadili jsme jedno 4. místo, dvě 7. místa a jedno 10. místo.

V sobotu 11.6. 2022 jsme se soutěže v Bulánce nezúčastnili, jelikož jsme s dětmi pomáhali s pořádáním Dětského dne v Nových Jirnech.

V sobotu 25.6.2022 jsme vyrazili s dvěma družstvy starších do Třebovle. Tam se zadařilo! Starší družstvo Nové Jirny A skončilo s časem 18,87s na krásném 2.místě a družstvo Nové Jirny B s časem 22,23s na 5. místě.

O prázdninách schůzky neprobíhaly, ale zato jsme si užili tradiční letní hasičský tábor. O tom více v samostatném příspěvku.

Den po návratu z letního hasičského tábora jsme se s týmem starších žáků zúčastnili 5. kola Podlipanské ligy - tentokrát v Kostelci nad Černými lesy. Jednalo se o soutěž neobvykle večerní, což byl pro děti nový zážitek. Jelikož hodně dětí a rodičů mělo na poslední prázdninový víkend jiné plány, nebo děti ochořely, dal se dohromady pouze jeden tým a ten získal krásné 3. místo s časem 19,64s. Konečně to zase cinklo!

Po začátku školního roku nám začaly pravidelné páteční tréninky. V září jsme se vydali na závěrečnou soutěž do Rostoklat. Mladší skončili na 7. místě a starší na 10. místě. V celkovém hodnocení Podlipanské ligy se mladší umístili na 11. místě a starší na 5. místě.

Na úplně poslední soutěži v požárním sportu do Brandýsa nad Labem vyrazil v sobotu 24.9.2022 jen poslepovaný tým starších žáků. S časem 31,04s byl po prvních pokusech průběžně na 1.místě, toto umístění se však nepodařilo udržet, nakonec tým obsadil krásné 3.místo.

Až do dubna budeme opět trénovat v tělocvičně v Základní škole Jirny.

Odkazy na výsledky soutěže Podlipanské ligy: https://sdh-kostelecncl.cz/online-vysledky/online-vysledky-archiv/

Celkové výsledky podlipanské ligy: https://docs.google.com/spreadsheets/u/2/d/e/2PACX-1vQWYHWeelCpLe8KU_SxGlJ8dxVPrqpnncQsnxJk4SyAVw92fCeQ-oEhSEkks8ynILS6vZda6_wY26mW/pubhtml

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený