X. ročník Kosteleckých útoků

SDH Nové Jirny » Činnost dětí » X. ročník Kosteleckých útoků

22.4.2019, Admin

V sobotu 20. dubna 2019 jsme se zúčastnili prvních letošních závodů v požárním útoku.  S jedním družstvem mladších, starších, a také s jedním družstvem dorostu jsme vyrazili do Kostelce nad Černými lesy, kde místní SDH pořádalo X. ročník Kosteleckých útoků. Tyto závody jsme pojali jako tréninkové pro naší Podlipanskou ligu. Ve velké konkurenci celkem třiceti dvou soutěžních družstev se družstvo mladších umístilo na 7 místě, starší na 3 pohárovém místě a dorost si odvezl také pohár za 3 místo. 
Všem soutěžícím moc gratulujeme.
Další fotky: https://sdhnovejirny.rajce.idnes.cz/X._rocnik_Kosteleckych_utoku_20.4.2019

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený