Memoriál Ladislava Báči 2019

SDH Nové Jirny » Činnost dětí » Memoriál Ladislava Báči 2019

30.4.2019, Admin

V sobotu 27.4.2019 jsme se zúčastnili soutěže v požárních útocích mládeže Memoriálu Ladislava Báči. Akce se konala na sportovním hřišti u gymnázia v Čelákovicích. Do soutěže jsme přihlásili po jednom družstvu mladších, starších a dorostu. Dopoledne běhali mladší a starší. Po odběhnutí následovalo vyhlášení výsledků a rozdání cen. Dorost si útoky odběhl odpoledne. A jak to dopadlo? Mladší se umístili na 9 místě z 15 družstev, starší žáci skončili na 4 místě, kde ji chybělo jen 40 setin vteřiny na pohárovou příčku
a nakonec dorost, který bohužel nezopakoval svůj úspěch u z minulého týdne a skončili na 5 místě. 
Všem závodníkům děkujeme za účast na závodech a do dalších přejeme hodně úspěchů.

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený