Mikulášská 2019

SDH Nové Jirny » Činnost dětí » Mikulášská 2019

8.12.2019, Admin

V pátek 6. prosince uspořádali vedoucí kroužku mladých hasičů pro děti tradiční mikulášskou nadílku. Jako každý týden, se děti sešly kolem páté hodiny v hasičské zbrojnici. Klubovna byla vyzdobena čertovskou a andělskou výzdobou, na stolech čekalo chutné občerstvení.
V průběhu zábavného večera dorazili samozřejmě Mikuláš, anděl a čert. Ti zde však nenašli žádné zlobivé děti, které by si s sebou mohl čert vzít do pekla, a tak Mikuláš s andělem nadělili všem dětem balíčky plné nejrůznějších dobrot. Velkým dárkem pro všechny děti byl nový rozdělovač, který se tak podobal čertovi, že ho vedoucí David pokřtil jménem Čert. Mikulášská nadílka byla zakončena oblíbenou diskotékou. Celá akce měla velký úspěch a dětem se moc líbila.

Děkujeme všem zúčastněným a všem, kteří se na akci podíleli.
Další foto: https://sdhnovejirny.rajce.idnes.cz/Mikulasska_2019/

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený