Hasičský ples

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Hasičský ples

V sobotu 19. března 2022 se nám po dvou letech podařilo uskutečnit hasičský ples, tentokrát ve stylu westernu. Návštěvnost byla jako vždy ohromná a tancovalo se až do ranních hodin. Některé westernové kostýmy byly úžásné – kovbojové, barové tanečnice aj. Po krátkém přivítání hostů naším starostou zaznělo osobní poděkování našemu sboru za uspořádanou sbírku na pomoc ukrajinským uprchlíkům od zástupkyně ředitele z Azylového domu Sv. Terezie v Praze 8, která spolu s dalšími zaměstnanci přijela na náš ples. Jako každý rok byla připravena taneční vystoupení našich členek a členů, která se za velkého potlesku opakovala. Každý tanec si na parketu spolu s tanečníky vyzkoušeli i hosté. Po desáté hodině se začaly prodávat lístky do tomboly, které byly během několika málo minut prodané.

Jménem sboru děkujeme našim sponzorům za krásné ceny do tomboly – divočák, sele, uzená kýta, malý sud piva, vynikající dorty, poukazy na nákup PHM a spousta dalších krásných cen. Děkuji členům sboru, kteří se na uspořádání letošního, již třináctého hasičského plesu podíleli.

Těšíme se zase za rok ……

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Nepřihlášený