Hasičský ples

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Hasičský ples

V sobotu 25. března 2023 se v kulturním domě uskutečnil už 14-tý hasičský ples, který uzavíral letošní plesovou sezonu. Stejně jako v předchozích letech za veliké účasti. Vám všem, kteří jste dorazili moc děkujeme. Tentokrát  byl ples ve stylu Oktoberfestu. Nejen na parketu, ale v celém kulturním domě měli hosté slušivé kostýmy, pivo se točilo do tupláků a nechyběla pečená kuřata a preclíky. Tombola, která se začala prodávat po prvním tanečním vystoupení našich členek a členů, byla během několika málo minut prodaná. O půlnoci čekal na návštěvníky oblíbený kankán a k našim tanečníkům se na třetí opakovačku přidali i hosté. Ještě jednou díky všem.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=aro4jb19_Zo

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený