Hasičský ples 16.03.2024

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Hasičský ples 16.03.2024

V sobotu 16. března jsme uspořádali hasičský ples, který se stejně jako každý rok, těšil ohromné návštěvnosti. Slavnostní uniformy našich členek a členů se po úvodním přivítání starosty sboru roztančily na tanečním parketu. Taneční vystoupení byla úžasná a největší odměnou byl váš ohromný potlesk a opakování jednotlivých tanců. Po prvním vystoupení se začala prodávat tombola, která byla během několika málo minut prodaná. Těší nás, že si naše plesy od samého začátku až do ranních hodin užíváte. Chtěla bych jménem výboru SDH poděkovat všem sponzorům za krásné ceny do tomboly a za finanční příspěvky, členům sboru za skvělou přípravu a celou organizaci plesu. Termín příštího plesu už máme rezervovaný a téma se dozvíte včas. Těšíme se na vás na dalších akcích, o kterých se včas dozvíte.