Hasiči na horách - Černý Důl 3.-10.2.2019

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Hasiči na horách - Černý Důl 3.-10.2.2019

První únorový víkend se vypravilo několik členů sboru na týdenní pobyt na horách. Devátý ročník této akce se opět uskutečnil v Černém Dole v Krkonoších. Letošní pravá zima nám dopřála krásný přírodní sníh a ukázala nám svoji pravou tvář. Slunečné dny umožnily pravé sportovní vyžití. Každý si mohl vybrat podle svých možností, nejen na sjezdovkách, ale i při turistických výletech. A že v Krkonoších je z čeho vybírat. 
Celý týden jsme zvládli nejen s dobrou náladou, ale i ve zdraví a bez úrazu. Všichni jsme si pobyt skutečně užili a domů se vraceli se spoustou krásných a nezapomenutelných vzpomínek a s pořádnou dávkou únavy.

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Nepřihlášený