Hasičský ples v námořnickém stylu

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Hasičský ples v námořnickém stylu

V sobotu 16. března 2019 náš sbor dobrovolných hasičů uspořádal v pořadí již dvanáctý hasičský ples, tentokrát v námořnickém stylu. Krátce po zahájení se sál kulturního domu zaplnil do posledního místa návštěvníky v kostýmech námořníků a námořnic. K tanci hrála hudební skupina BUENO, která vydržela hrát až do ranních hodin. Tanečníci se po celý večer úžasně bavili, taneční parket byl neustále zaplněn. Zpestřením večera byla taneční vystoupení našich členek a členů. První vystoupení bylo v námořnickém stylu a druhé půlnoční kankán, na který se návštěvníci každoročně moc těší. Za obrovského potlesku se obě vystoupení opakovala a atmosféra v sále byla naprosto úžasná. Už teď se těšíme na další rok.

Děkujeme všem sponzorům, za krásné ceny do tomboly. Všechny lístky byly během několika málo minut prodány. Děkuji našim členům, kteří se podíleli na organizaci a přípravách celého plesu.  

Více foto: https://sdhnovejirny.rajce.idnes.cz/Hasicsky_ples_2019_-_namornici

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený