Dětský den 8. 6. 2019

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Dětský den 8. 6. 2019

V sobotu 8. června jsme uspořádali tradiční dětský den v Nových Jirnech na louce. K soutěžení na připravených disciplínách se letos přihlásilo rekordních 207 dětí. Bylo pro ně připraveno spoustu sladkostí, osvěžující melouny, limonáda a k občerstvení buřty, langoše a bramboráky. Během odpoledne se mohly vyřádit ve skákacím hradu, spreji změnit barvu vlasů a heliem z balónku i hlas. Naše pozvání přijala Asociace dobrovolných záchranářů České Republiky, která předvedla ukázku výcviku záchranářských psů a pro děti připravila soutěžní kvíz s odměnou. Přijela také Městská policie z Úval, která předvedla své vybavení. V rámci ukázky své činnosti mladí hasiči zachránili hořící domeček ,,školu". Členové Veteran car clubu Nové Jirny k velkému nadšení dětí i dospělých vozili ve svých historických vojenských vozidlech. Na závěr odpoledne jsme dětem připravili tolik oblíbenou pěnu. Děti odcházely s usměvem na tváři a dárečky za splněné disciplíny. Děkujeme všem, kteří se na tomto krásném dni podíleli. 
Děkujeme sponzorům: OÚ Jirny, VCC Nové Jirny, PETR CAR a.s. Horoušany, ZOS Šestajovice, MAKRO a p. Radkovi Švestkovi

Více foto: https://sdhnovejirny.rajce.idnes.cz/8._6._2019_-_Detsky_den_SDH_Nove_Jirny#

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Nepřihlášený