Okrsková soutěž, O pohár starosty Šestajovic

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Okrsková soutěž, O pohár starosty Šestajovic

V sobotu 7. září 2019 jsme se zúčastnili Okrskové soutěže a zároveň soutěže O pohár starosty Šestajovic v požárním sportu na fotbalovém hřišti v Šestajovicích. Tentokrát za nepříznivého deštivého počasí jsme se třemi družstvy vyrazili bojovat o pohárová umístění – ženy starší, muži mladší a muži starší. Účast z okolních sborů byla velká. S naší novou upravenou sportovní mašinou PS 12, na kterou se strojníci těšili, se všechny útoky povedly. Družstvo mužů mladších skončilo na 3. místě, družstvo žen, i přestože při prvním útoku z důvodu prasklé hadice C do terčů nenastříkaly, druhý pokus už byl v pořádku a získaly pohár za 3. místo. Muži starší se umístili na nádherném 2. místě v Okrskové soutěži a 3. místo obsadili v soutěži O pohár starosty Šestajovic v kategorii mužů.

Všem členům soutěžních družstev patří poděkování a gratulace za krásné výsledky a těšíme se na další soutěž. wink

Více foto: https://sdhnovejirny.rajce.idnes.cz/SDH_Nove_Jirny_-_2019_-_soutez_Sestajovice/#

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený