Spolupráce při zajištění akcí

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Spolupráce při zajištění akcí

V sobotu 10. srpna jsme zajišťovali průjezd
závodníků 3. ročníku závodu 
Jirenská dvacítka na místech, kde se trať křížila se silničními komunikacemi. 

Druhou akcí byl požární dohled v KD Jirny v neděli 20. října. Na žádost Sdružení otevřenych srdcí zajišťovali naší členové požární dohled při koncertu skupiny Olympik.
Více o akci zde:https://www.facebook.com/SOSJirny/videos/538975370268060/
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Nepřihlášený