google-site-verification=TNsg-VVq4MFml7FAv8ZoCQpD0Gh7T5fdirIwzqcE3yA

Rozsvícení vánočního stromu

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Rozsvícení vánočního stromu
14.12.2019

V předvečer první adventní neděle jsme se podruhé sešli u slavnostního rozsvícení vánočního stromu.
Za zajištění krásného vánočního stromu na návsi v Nových Jirnech děkujeme členům Veteran car club Nové Jirny. Obec Jirny zakoupila nové světla 
a o zdobení stromku se postarali naši nejmenší členi. Všechno bylo připraveno, na zahřátí svařák, punč pro dospělé a nealko punč pro děti. Na zdobení upečené perníčky a připravené polevy. Úderem sedmnácté hodiny se rozzářila světla na stromku
a také oči všech dětí i dospělých. Spoluobčané uvítali možnost nahlédnout do kaplička sv. Rozálie. K milé vánoční atmosféře hrály koledy, děti si zdobily perníčky a dospělí si s horkým nápojem v ruce popovídali a popřáli si hezké vánoce.
Děkujeme za krásnou vánoční atmosféru, kterou se nám všem podařilo vytvořit.

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Nepřihlášený