Zábavné odpoledne jirenských spolků

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Zábavné odpoledne jirenských spolků

Pod záštitou Obce Jirny spolu s naším SDH Nové Jirny se uskutečnilo zábavné odpoledne jirenských spolků. Akce se konala v sobotu 5. 9. 2020 od 13 hodin na louce v Nových Jirnech.
Hlavní myšlenkou akce bylo připravit příjemné odpoledne pro děti i dospělé, na kterém se seznámí s činností spolků v naší obci, pobaví se, zasoutěží si, shlédnou divadelní vystoupení pro děti a v podvečer posedí u filmového plátna. Kromě zábavy bylo připraveno i občerstvení. Odpoledne se velmi vydařilo. Účast jirenských spolků i návštěvníků byla velká a i přes nepřízeň počasí zábava příjemně plynula do večerních hodin.
Podle ohlasu bylo zábavné odpoledne hodnoceno kladně za což je třeba poděkovat všem, kteří toto odpoledne připravovali.

Video z akce: https://www.facebook.com/100023834838229/videos/787931385344682/

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený