Soutěže v požárním útoku

SDH Nové Jirny » Činnost SDH » Soutěže v požárním útoku

Sobota 12.září byla zasvěcena soutěžím v požárním útoku. Na fotbalovém hřišti v Šestajovicích postupně proběhla Okresní soutěž dětí a dorostu, Okrsková soutěž a soutěž O pohár starosty Šestajovic.
Dopoledne změřily své síly děti. Mladší žáci se umístili na pohárovém 3. místě, starší na 5. místě a dorost vybojoval nádherné 1. místo. Odpoledne se na tom samém místě utkali dospělí v okrskové soutěži a soutěži O pohár starosty. Ze čtyř kategorií jsme se přihlásili do tří: muži starší, muži mladší a ženy starší. Muži starší se umístili na krásném 1. místě. Družstvo mužů mladších skončilo na 2. místě, družstvo žen se také umístilo na 2. místě.

Všem členům soutěžních družstev patří poděkování a gratulace za krásné výsledky a těšíme se na další soutěž. wink

 

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený