Nové vybavení jednotky

SDH Nové Jirny » Výjezdová jednotka » Nové vybavení jednotky

V roce 2022 se nám podařilo získat dotaci na pořízení nových zásahových obleků.
I díky přispění obce Jirny nám nakonec na začátku roku přišlo osm nových obleků.
Děkujeme tímto Středočeskému kraji a obci Jirny za podporu.

Vánoční dárek jsme také dostali od firmy Firetex a to v podobě Déčkového programu v přenosném batohu. Nové vybavení je již připraveno na výjezdovém voze k použití při zásazích.
Děkujeme firmě Firetex.

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Jednotku SDH obce podle zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů, zřizuje obec. K zásahům na místa požárů a jiných mimořádných událostí je povolávána operačními a informačními středisky Hasičského záchranného sboru. Kromě domovské obce jednotka zajišťuje požární dozor v obcích Nehvizdy, Horoušany a Horoušánky. V současnosti je jednotka SDH Nové Jirny vybavena cisternovou automobilovou stříkačkou LIAZ K 101 CAS-25 a cisternovou automobilovou stříkačkou TATRA T 148 CAS-32 s plnohodnotnou zásahovou výzbrojí a výstrojí. Jako třetí vozidlo je používán vůz FORD TRANSIT. 
Naše jednotka je zařazena do JPO III.


Nepřihlášený