Praktický výcvik Čelákovice

SDH Nové Jirny » Výjezdová jednotka » Praktický výcvik Čelákovice

V neděli 16.4. se jednotka zúčastnila praktického školení v Čelákovicích, které pořádalo HZS Stř. kraje hasební obvod Stará Boleslav.
Školení bylo zaměřeno na čerpání vody z přírodních zdrojů a na dálkovou dopravu vody hadicovým vedením.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=RwxGScGeF7E

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Jednotku SDH obce podle zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů, zřizuje obec. K zásahům na místa požárů a jiných mimořádných událostí je povolávána operačními a informačními středisky Hasičského záchranného sboru. Kromě domovské obce jednotka zajišťuje požární dozor v obcích Nehvizdy, Horoušany a Horoušánky. V současnosti je jednotka SDH Nové Jirny vybavena cisternovou automobilovou stříkačkou LIAZ K 101 CAS-25 a cisternovou automobilovou stříkačkou TATRA T 148 CAS-32 s plnohodnotnou zásahovou výzbrojí a výstrojí. Jako třetí vozidlo je používán vůz FORD TRANSIT. 
Naše jednotka je zařazena do JPO III.


Nepřihlášený