Školení obsluhy motorové pily

SDH Nové Jirny » Výjezdová jednotka » Školení obsluhy motorové pily

V sobotu 23.3.2019 proběho v naší jednotce školení obsluhy motorové pily, kterého se účastnilo deset členů. V rámci tohoto školení jsme na zádost OÚ Jirny pokáceli sedm vzrostlých stromů u požární nádrže Vaňák v Nových Jirnech.

Další foto: https://sdhnovejirny.rajce.idnes.cz/Kaceni_stromu_skoleni_23.3.2019

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Jednotku SDH obce podle zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů, zřizuje obec. K zásahům na místa požárů a jiných mimořádných událostí je povolávána operačními a informačními středisky Hasičského záchranného sboru. Kromě domovské obce jednotka zajišťuje požární dozor v obcích Nehvizdy, Horoušany a Horoušánky. V současnosti je jednotka SDH Nové Jirny vybavena cisternovou automobilovou stříkačkou LIAZ K 101 CAS-25 a cisternovou automobilovou stříkačkou TATRA T 148 CAS-32 s plnohodnotnou zásahovou výzbrojí a výstrojí. Jako třetí vozidlo je používán vůz FORD TRANSIT. 
Naše jednotka je zařazena do JPO III.


Nepřihlášený