google-site-verification=TNsg-VVq4MFml7FAv8ZoCQpD0Gh7T5fdirIwzqcE3yA

Školení obsluhy motorové pily

SDH Nové Jirny » Výjezdová jednotka » Školení obsluhy motorové pily

24.2.2020, Admin

V sobotu 1.2.2020 proběho školení obsluhy motorové pily. V rámci tohoto školení jednotka provedla kácení stromů v Jirnech a v Nových Jirnech, o kterých bylo z důvodu stáří a havarijního stavu rozhodnuto o nutnosti pokácení.

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Jednotku SDH obce podle zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů, zřizuje obec. K zásahům na místa požárů a jiných mimořádných událostí je povolávána operačními a informačními středisky Hasičského záchranného sboru. Kromě domovské obce jednotka zajišťuje požární dozor v obcích Nehvizdy, Horoušany a Horoušánky. V současnosti je jednotka SDH Nové Jirny vybavena cisternovou automobilovou stříkačkou LIAZ K 101 CAS-25 a cisternovou automobilovou stříkačkou TATRA T 148 CAS-32 s plnohodnotnou zásahovou výzbrojí a výstrojí. Jako třetí vozidlo je používán vůz FORD TRANSIT. 
Naše jednotka je zařazena do JPO III.


Nepřihlášený