Tatra 815 je po laku

SDH Nové Jirny » Výjezdová jednotka » Tatra 815 je po laku

V sobotu 18. 7. 2020 jsme si jeli pro naší Tatru 815, která dostala nový kabát a proběhl její transport zpět na hasičárnu. Na další rekonstrukci se intenzivně pracuje a doufáme, že ji budeme moct co nejdříve zařadit do výjezdu.

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Jednotku SDH obce podle zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů, zřizuje obec. K zásahům na místa požárů a jiných mimořádných událostí je povolávána operačními a informačními středisky Hasičského záchranného sboru. Kromě domovské obce jednotka zajišťuje požární dozor v obcích Nehvizdy, Horoušany a Horoušánky. V současnosti je jednotka SDH Nové Jirny vybavena cisternovou automobilovou stříkačkou LIAZ K 101 CAS-25 a cisternovou automobilovou stříkačkou TATRA T 148 CAS-32 s plnohodnotnou zásahovou výzbrojí a výstrojí. Jako třetí vozidlo je používán vůz FORD TRANSIT. 
Naše jednotka je zařazena do JPO III.


Nepřihlášený