Statistika zásahů 2020

SDH Nové Jirny » Výjezdová jednotka » Statistika zásahů 2020

V roce 2020 byla naše jednotka povolána celkem k 22 událostem. Minimálně jednoho zásahu se zúčastnilo 14 členů naší jednotky. Podrobné informace si můžete prohlédnout v přiložených grafech a tabulkách.


Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Jednotku SDH obce podle zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů, zřizuje obec. K zásahům na místa požárů a jiných mimořádných událostí je povolávána operačními a informačními středisky Hasičského záchranného sboru. Kromě domovské obce jednotka zajišťuje požární dozor v obcích Nehvizdy, Horoušany a Horoušánky. V současnosti je jednotka SDH Nové Jirny vybavena cisternovou automobilovou stříkačkou LIAZ K 101 CAS-25 a cisternovou automobilovou stříkačkou TATRA T 148 CAS-32 s plnohodnotnou zásahovou výzbrojí a výstrojí. Jako třetí vozidlo je používán vůz FORD TRANSIT. 
Naše jednotka je zařazena do JPO III.


Nepřihlášený