Požár RD v Jirnech

SDH Nové Jirny » Zásahy 2019 » Požár RD v Jirnech

Ve středu 16. ledna 2019 před desátou hodinou večer byl jednotce vyhlášen poplach, Jednalo se o požár střechy přístavku rodinného domu v obci Jirny. Na místě zasahovala jednotka HZS Stará Boleslav a dobrovolné jednotky obcí Úvaly, Jirny a Nové Jirny, celkem se šesti cisternovými vozy a jednou výškovou technikou. Kromě vyšetřovatele požárů vyjel k události také řídící důstojník územního odboru Mladá Boleslav. Za necelou půlhodinu byl požár pod kontrolou a začalo vyhledávání a dohašování skrytých ohnisek. Následně hasiči nalezli v objektu uhynulého psa. Kolem půl osmé ráno byl objekt zkontrolován termokamerou a předán majiteli. 
https://www.pozary.cz/clanek/204180-pozar-domu-v-jirnech-zpusobil-temer-milionovou-skodu-hasici-nalezli-uhynuleho-psa/?fbclid=IwAR2CaUCYYD7ZEIdmUUqDmStvupUN_TklH9Jy2TuXKB9f2zhVQQaBmWGUrNc

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Nepřihlášený