Požár objektu v Květnici 31.3.2022

SDH Nové Jirny » Zásahy 2022 » Požár objektu v Květnici 31.3.2022

5.4.2022, Admin

Ve čtvrtek 31.3.2022 minutu po půl druhé v noci byl jednotce vyhlášen požární poplach. Jednalo se o požár dvoupodlažního objektu v areálu bývalé šlechtitelské stanice v obci Květnice. Jednotka vyjíždí v druhém stupni požárního poplachu. Po příjezdu na místo události jednotka  zařazena VZ do druhého požárního úseku. Provedeno střídání zasahujících hasičů, odstranění náletových dřevin z okolí domu a osvětlení místa zásahu. Dále prováděna hadicová dálková doprava vody a její doplňování.

Více o zásahu:https://www.pozary.cz/clanek/258725-milionova-skoda-vznikla-pri-pozaru-v-arealu-byvale-slechtitelske-stanice-v-obci-kvetnice/

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený