Požár výrobny dřevěných briket v Sedlčánkách 5.4.2022

SDH Nové Jirny » Zásahy 2022 » Požár výrobny dřevěných briket v Sedlčánkách 5.4.2022

28.5.2022, Admin

Pět minut po půlnoci byl jednotce vyhlášen požární poplach. Jednalo se o požár briketárny v obci Sedlčánky. Jednotka vyjíždí v druhém stupni požárního poplachu. Po příjezdu na místo události jednotka  zařazena VZ do prvního požárního úseku. Provedeno střídání zasahujících hasičů. Zásah probíhal v dýchací technice uvnitř haly na výrobu dřevěných briket. Po jeho uhašení následovalo vyvážení uskladněného materiálu a jeho postupné dohašování.
Těsně před půl pátou se jednotka vrací zpět na základnu.

Více o zásahu: https://www.pozary.cz/clanek/258955-pozar-vyrobny-drevenych-briket-v-sedlcankach-nedaleko-celakovic-si-vyzadal-vyhlaseni-tretiho-poplachoveho-stupne/#1234

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Nepřihlášený